TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

NASI CZŁONKOWIE

 

 

Członkiem Organizacji Pracodawców Przemysłu Medycznego Technomed może zostać, na zasadach dobrowolności, każdy pracodawca działający w szeroko pojętym sektorze medycznym lub świadczący usługi dla tego sektora. Zapraszamy w szczególności: podmioty prowadzące działalność leczniczą: przedsiębiorców, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej,  jednostki budżetowe, instytuty badawcze, fundacje i stowarzyszenia, których celem statutowym jest wykonywanie zadań w zakresie ochrony zdrowia i których statut dopuszcza prowadzenie działalności leczniczej, posiadające osobowość prawną jednostki organizacyjne, stowarzyszenia oraz inne podmioty świadczące usługi dla rynku usług medycznych i branż pokrewnych.

Członkowie Organizacji dzielą się na Członków Zwyczajnych i Wspierających.

Członkiem Zwyczajnym Organizacji może zostać pracodawca, który zaakceptuje jej cele, formy działania oraz zasady określone w Statucie, regulaminach wewnętrznych, uchwałach władz i zostanie do niej przyjęty na podstawie uchwały Zarządu.

Członkiem Wspierającym może zostać instytut badawczy oraz uczelnia wyższa, a także każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która, identyfikuje się z celami statutowymi Organizacji i zamierza wspierać ich realizację, a także złoży pisemną deklarację przystąpienia do Organizacji i zostanie do niej przyjęta na podstawie uchwały Zarządu.

Członkowie Wspierający zwolnieni są z opłaty składki członkowskiej.
 

Przyłącz się do Nas!

Wśród członków naszej organziacji znajdziecie Panstwo między innymi:

ABBOTT

 ABENA

ACUSTICA

AGFA

ALCON

AMPLIFON

AMOENA

ANITA

ANTAR

ARJOHUNTLEIGH POLSKA (AHP)

ARTERIAE  ( W.L.Gore)

ASPIRONIX

BALTON

BBRAUN

BIOTRONIK

CARL ZEISS

CHEMEIA TECH

COLOPLAST

CONVATEC

DANTECH

EFMED

HADM

GALDERMA

GO POLAND

INNOBION

INTERTON

LAKME

LESTER

KNK

KKW

MDH

MEDELA

MEDIGUARD (MD)

MOBILEX

MERINGER

MOLNLYCKE

NAH

NOBIPHARM

OPTOTECH

ORLIMAN

OTICON

OTTOBOCK

PAUL HARTMANN

POFAM

POLYMED

PROCARDIA

PROSANA

REAL

RESMED

RESOUND-POLSKA

RIESTER

ROCHE DIABETES

SALTS

SCA – ESSITY

SCIENCE LEGAL

SIVANTOS

SONOVA/PHONAK

SYSTAMED

TIMAGO

TOMPLAST

TZMO

VISIM

W.L.Gore & Associates Polska Sp. Z o.o..

WIDEX

YAL

ZARYS

W celu uzyskania członkostwa należy:

Wypełnić dokumenty aplikacyjne (do pobrania poniżej).

Dostarczyć podpisane dokumenty do biura OPPM Technomed: ul. Stefana Czarnieckiego 21/23 lok. 1, 01-548 Warszawa.

Wypełnienie „deklaracji przystąpienia” równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na umieszczenie loga przedsiębiorstwa na stronie internetowej Organizacji.

W związku z powyższym należy wysłać również wersję elektroniczną dokumentów aplikacyjnych w wersji doc wraz z logiem przedsiębiorstwa/instytucji w formacie  jpg i/lub png oraz w krzywych (ai., cdr. eps.) mailem na adres: mail.

Dokumenty do pobrania: deklaracja przystąpienia.
   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.