TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Szkolenie - 06.03.2018

data: 2018-02-27

Serdecznie zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie – Zagrożenia prawne dla przedsiębiorców rynku wyrobów medycznych. Projekt ustawy o jawności życia publicznego.

Szkolenie będzie poświęcone szeroko pojętej odpowiedzialności jaką ponoszą przedsiębiorcy funkcjonujący na rynku usług medycznych.

Na szkoleniu zostaną omówione m.in. zagadnienia dotyczące: współpracy z lekarzami i placówkami medycznymi, przetargów, obrotu produktami (w tym z zastosowaniem sztywnych marż i cen), trademarketingu w łańcuchu dystrybucji, refundacji, działań konkurencji, rozliczeń podatkowych, promocji produktów, prezentów i darowizn.

Druga część szkolenia poświęcona będzie prezentacji zapisów ustawy o jawności.

Termin 06.03.2018 godz.10:00-16:00

Miejsce szkolenia:

CENTRUM KONFERENCYJNE IBIB PAN  ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa

Warunki uczestnictwa:

Członkowie OPPM Technomed - mogą zgłaszać zainteresowanie szkoleniem w odpowiedzi na poniższego maila. Szkolenie dla firm członkowskich jest bezpłatne.

Dla pozostałych uczestników cena wynosi 999 zł +  VAT. Firmy niezrzeszone proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres: biuro@technomed.org.pl.

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.