TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Telemedycyna - spotkanie

data: 2018-02-20

W dniu 7.02.2018 nasza organizacja, na zaproszenie Ministerstwa Technologii i Przedsiębiorczości, uczestniczyła w spotkaniu poświęconym barierom w rozwoju telemedycyny w Polsce. Było to pierwsze z cyklu planowanych spotkań. Podczas posiedzenia Międzyresortowego Zespołu ds. Innowacyjności - uczestnicy mogli zapoznać się z prezentacjami m.in. następujących firm: Adamed, Comarch, Assecco, Technomed.

MinisterstwoTechnologii i Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Zdrowia są bardzo zainteresowane podjęciem działań na rzecz rozwoju telemedycyny w Polsce.

W marcu planujemy powołanie kilku grup projektowych dedykowanych poszczególnym segmentom rynku. Zajmą się one między innymi przygotowaniem propozycji zmian w systemie finansowania technologii telemedycznych przez płatnika, opracowaniem standardów usług dla poszczególnych segmentów rynku oraz zostaną zaangażowane do opracowania projektu ustawy o usługach telemedycznych w systemie ochrony zdrowia.

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.