TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Warunkiem uczestnictwa w Szkoleniach jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
 2. Udział w 20 Szkoleniach dla danej firmy członkowskiej jest bezpłatny.
 3. Po wyczerpaniu puli 20 bezpłatnych wejściówek na Szkolenia firma może skierować pracownika na szkolenie płatne.
 4. Koszt uczestnictwa w szkoleniu pracownika firmy członkowskiej po wykorzystaniu puli darmowych wejściówek wynosi 299 zł + Vat za cały dzień szkolenia.
 5. Firmy niezrzeszone w OPPM Technomed ponoszą opłatę szkoleniową w wysokości 899 zł + VAT za cały dzień szkolenia.  Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia promocyjnych stawek.
 6. Szkolenia w ramach programu Akademia Technomedu realizowane będą w Salach Szkoleniowych przy ul. Al. Jerozolimskie 49 w Warszawie. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany miejsca szkolenia.
 7. Organizator zapewnia wykładowców oraz sprzęt niezbędny do odbycia Szkoleń a także poczęstunek w przerwie między szkoleniami.
 8. Grupa szkoleniowa może liczyć maksymalnie 30 osób.
 9. Szkolenia będą odbywać się w godzinach w godzinach 10:00 - 12:30 oraz 13:00 – 16:00 w terminach wskazanych w harmonogramie.  W przypadku dużego zainteresowania i możliwości lokalowych postaramy się powtórzyć szkolenie w dodatkowo wyznaczonym terminie, o którym poinformuje Organizator.
 10. Uczestnicy po odbytym Szkoleniu, zobowiązują się do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej dotyczącej Szkolenia.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów Szkoleń, a także do ich odwołania. Uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnych zmianach co najmniej 3 dni przed terminem planowanego Szkolenia, chyba, że powodem odwołania Szkolenia są nieprzewidziane zdarzenia losowe.

 

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.