TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Wytyczne epidemiologiczne przemysłu medycznego

data: 2020-09-01

/files/files/Wytyczne_epidemiczne_z_akceptacj%C4%85_GIS.PDF

Przedstawiciele producentów i kluczowych dystrybutorów wyrobów medycznych w współpracy z GIS przygotowali wytyczne umożliwiające ponowną nawiązanie współpracy sektora nowoczesnych technologii i jednostek leczniczych.

Przedstawiamy wypracowany z ekspertami, przemysłem i GIS-em jednolite wytyczne dla przemysłu medycznego.

Prace nad dokumentem były bardzo trudne i trwały prawie dwa miesiące. Są one kluczowe  dla sektora wyrobów i technologii medycznych. Sprzęt i wyposażenie znajduje się we wszystkich jednostkach leczniczych a jego użytkownicy często wymagają szkolenia czy też wsparcia serwisowego. Nasz segment rynku jest bardzo bogaty i wymagający interakcji z odbiorcą, z tego też powodu określenie bezpiecznych wytycznych było niezbędne do funkcjonowania rynku.

W przygotowanie wytycznych zaangażowane były obie kluczowe Izby reprezentujące sektor nowoczesnych technologii medycznych. Włączyliśmy również autorytety z zakresu leczenia chorób zakaźnych i epidemiologii.

Dokument określa wytyczne dla firm i ich pracowników dotyczące następujących obszarów:

1. POZ, sklepów medycznych, aptek

2. Szpitali

3. Świadczenia usług serwisowych w placówkach medycznych.

4. Świadczenia usług instalatorskich/szkolenia personelu.

5. Obecności na salach zabiegowych.

6. Spotkań szkoleniowych i konferencji tematycznych.

Udostępniamy wypracowany materiał i liczymy, iż posłuży także pozostałym podmiotom niezaangażowanym w proces ich powstawania. 

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.