TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

NASZE OPINIE

Zachęcamy do systematycznego zapoznawania się z przedstawianymi przez ekspertów Organizacji Pracodawców Przemysłu Medycznego TECHNOMED opiniami dotyczącymi skutków nowych regulacji na funkcjonowanie rynku wyrobów medycznych:UWAGA: Pełna treść analiz prawnych zamieszczonych na naszych stronach zarezerwowana jest dla członków Organizacji.Tekst jednolity ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych uwzględniający projekt ustawy z dnia 27 października 2016 r. o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz niektórych innych ustaw - tekst jednolity Ustawy Refundacyjnej.


Nowe zasady finansowania szpitali - Skrócona analiza.


Projekt nowelizacji ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (II nowelizacja) - Skrócona analiza.


Skutki wejścia w życie przygotowywanych przepisów o refundacji wyrobów medycznych dla producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych na zlecenie - Skrócona analiza.


Skutki wejścia w życie ustawy o refundacji wyrobów medycznych dla producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych uczestniczących w postępowaniach przetargowych na rynku szpitalnym - Skrócona analiza.


Skutki prawne objęcia refundacją wyrobów na zlecenie na podstawie nowelizacji ustawy refundacyjnej dla (wyrobów chłonnych, produktów stomijnych i aparatów słuchowych) - Skrócona analiza.


 

Chcesz uzyskać pełną analizę prawną, która dostępna jest tylko dla członków Organizacji? Przyłącz się do Nas!

 

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.