TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Oferta

Naszym głównym obszarem zainteresowania jest sektor ochrony i promocji zdrowia.

Wspieramy działania na rzecz rozwoju tego sektora poprzez stymulowanie badań naukowych, rozwoju technologicznego i innowacji branży, wzmocnienie systemu edukacyjnego i kształcenia przedsiębiorców oraz ich pracowników w kontekście dostosowania zasobów do zmieniających się potrzeb społecznych i regulacji prawnych, promowanie przedsiębiorczości, kompleksową sieć informacyjno-doradczą dla przedsiębiorców, wzmocnienie więzi biznes-nauka, wspieranie wzorców zrównoważonej produkcji i konsumpcji oraz promocję i przygotowanie przedsiębiorców do korzystania z instrumentów programów krajowych i międzynarodowych.

Aktywizując współpracę w branży medycznej i branżach powiązanych, uczestnicząc w procesach legislacyjnych, zabieramy głos jako organizacja reprezentująca przedsiębiorców, wpływając na kształtującą się legislację oraz otoczenie biznesowe branży medycznej.

Jeżeli więc jesteś przedsiębiorcą, dystrybutorem, importerem świadczącym usługi dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą, czy instytutem badawczym, dołącz do nas. Pomożemy Ci!

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.