TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

PODRĘCZNIK REFUNDACYJNY

Ministerstwo Zdrowia przekazało do uzgodnień i konsultacji publicznych projekt ustawy o refundacji wyrobów medycznych, który wprowadza istotne zmiany prawne w zasadach funkcjonowania producentów i dystrybutorów urządzeń medycznych i aparatury zabiegowej.

Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Zdrowia, cześć oferowanego na rynku asortymentu zostanie objęta systemem, podobnie jak ma to miejsce w przypadku  leków, sztywnych marż i cen lub też  systemem taryf. Pragnąc przygotować Państwa do nadchodzących zmian we współpracy z kancelarią Klepacz Wąsik Wójcik prezentujemy – Podręcznik refundacyjny, składający się z pięciu oddzielnych części. Jego celem jest przygotowanie Państwa firmy do procesu refundacji.

Poszczególne części podręcznika będą sukcesywnie pojawiały się na naszych stronach. Poniżej przedstawiamy wszystkie części gotowe do pobrania:

Dokumenty do pobrania

Zachęcamy do kontaktów z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.