TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

RYS HISTORYCZNY

Historia naszej Organizacji nierozerwalnie związana jest z inicjatywą utworzenia programu sektorowego dla przemysłu medycznego.

Podejmowane od 2012 roku działania i rozmowy zainteresowanych podmiotów, doprowadziły do podpisania w dniu  17 listopada 2014 roku umowy pomiędzy grupą przedsiębiorców i instytutów badawczych. Wkrótce do tego grona dołączyli przedstawiciele uczelni wyższych. Efektem powyższych działań było opracowanie w 2016 roku wniosku, skierowanego do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju o utworzenie programu sektorowego dla przemysłu medycznego.

Kolejnym etapem rozwoju było powołanie w lutym 2016 roku Organizacji Pracodawców Przemysłu Medycznego „Technomed” zrzeszających kluczowych dla branży producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych świadczących usługi dla sektora ochrony zdrowia w Polsce.

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.