TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

WARUNKI UCZESTNICTWA

  1. Warunkiem uczestnictwa w Szkoleniach jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego
  2. Firmy niezrzeszone w OPPM Technomed ponoszą opłatę szkoleniową.  Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia promocyjnych stawek.
  3. Szkolenia  stacjonarne w ramach programu Akademia Technomedu realizowane będą w Salach Szkoleniowych przy ul. Al. Jerozolimskie 49 w Warszawie. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany miejsca szkolenia.
  4. Organizator zapewnia wykładowców oraz sprzęt niezbędny do odbycia Szkoleń a także poczęstunek w przerwie między szkoleniami.
  5. Grupa szkoleniowa stacjonarna może liczyć maksymalnie 30 osób.
  6. Szkolenia będą odbywać się w terminach wskazanych w harmonogramie.  W przypadku dużego zainteresowania i możliwości lokalowych postaramy się powtórzyć szkolenie w dodatkowo wyznaczonym terminie, o którym poinformuje Organizator.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów Szkoleń, a także do ich odwołania. Uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnych zmianach co najmniej 3 dni przed terminem planowanego Szkolenia, chyba, że powodem odwołania Szkolenia są nieprzewidziane zdarzenia losowe.

 

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.