TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Wsparcie prawno-podatkowe

Uzyskaj pomoc renomowanej kancelarii prawnej w zakresie opinii i analiz prawnych oraz indywidualne doradztwo licencjonowanego doradcy podatkowego.

We współpracy z renomowaną Kancelarią Prawną Klepacz, Wąsik, Wójcik zapewniamy pomoc prawnika dla przedsiębiorstwa Członka Organizacji, niezależnie od jego siedziby oraz rodzaju prowadzonej działalności. Pomoc prawna obejmuje nie tylko przygotowanie analiz prawnych, ale także zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych. Kancelaria Prawna specjalizuje się w przygotowywaniu umów/statutów spółek handlowych, obsłudze zgromadzeń tych podmiotów, rejestracji zmian w KRS.

W zakresie doradztwa z zakresu zamówień publicznych, doradztwa kontraktowego w obszarze ochrony zdrowia oraz sporów sądowych z Kancelarią Radcy Prawnego Dr Robert Siwik (www.siwik-law.pl).

Dr Robert Siwik, radca prawny, biegły sądowy z zakresu zamówień publicznych oraz wykładowca na uczelniach wyższych z zakresu zamówień publicznych oferuje kompleksowe wsparcie prawne w zakresie ubiegania się o zamówienie publiczne oraz następnie realizacji/ rozliczenia umów o zamówienie publiczne. W tym zakresie nasze firmy członkowskie mogą liczyć na preferencyjne warunki współpracy z kancelarią mec. dra Roberta Siwika.

W zakresie doradztwa podatkowego współpracujemy z Kancelarią Doradztwa Podatkowego Katarzyny Warchoł. Pomoc Kancelarii obejmuje m.in. konsultacje w sprawach dotyczących zagadnień podatkowych występujących w bieżącej działalności przedsiębiorstwa Członka Organizacji, udzielanie wyjaśnień w zakresie procedury podatkowej, celnej i egzekucyjnej oraz bieżące doradztwo podatkowe.

 

 

   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.