TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA ROZWOJU TWOJEJ FIRMY

Współpraca z Wielką Brytanią, Szwajcarią i Turcją po wejściu rozporządzenia MDR.

data: 2021-04-20

W dniu 12.05.2021r w godz. 10.00-12.00 odbędzie się szkolenie online „Współpraca z Wielką Brytanią, Szwajcarią i Turcją po wejściu rozporządzenia MDR”.

Szkolenie będzie prowadzone przez przedstawiciela firmy konsultingowej Medidee. Firma Medidee specjalizuje się we wsparciu producentów wyrobów medycznych. Usługi firmy obejmują wszystkie etapy rozwoju produktu, od początkowego pomysłu na projekt po certyfikację lub pomoc w sprawach regulacyjnych.

Prowadząca: Pani Karolina Janikowska – w Medidee zajmuje się projektowaniem strategii klinicznych i naukowych dla wyrobów medycznych, oceną kliniczną i strategią regulacyjną dla wprowadzania wyrobów medycznych na rynek UE. Posiada praktyczne doświadczenie w implementacji norm ISO 14155, IEC 62366 i ISO 14971 oraz szeroką wiedzę z zakresu systemów zarządzania jakością wg ISO 13485.

AGENDA

  1. Zmiany unijnych ram prawnych w zakresie wyrobów medycznych.
  2. Wpływ europejskich zmian regulacyjnych na rynki: brytyjski, szwajcarski, turecki
  3. Rola osoby odpowiedzialnej za zgodność regulacyjną.
   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.